Adana Reklam ve Adana Tabela Hizmetleri

Adana Matbaa

Adana Matbaa Hizmetleri

Adana Matbaa bir çok alanda ihtiyaç duyulan matbaa son teknolojilerle çeşitliliğini de artırmıştır. Kartvizit yaptırmak istediğinizde, el ilanı ve broşür bastırmak istediğinizde ve daha birçok alanda Adana matbaa olarak hizmetinizdeyiz. Matbaalarda standart, kare, kabartmalı ve şeffaf gibi birçok türde kartvizit bulunmaktadır. Kartvizit bastırmadan önce kullanmak istediğiniz logoyu ve yazdırmak istediğiniz yazıyı belirleyerek matbaalardaki tasarımcı ile hayalinizdeki kartviziti oluşturabilirsiniz. Firmamızda ki kartvizit fiyatları tek taraflı veya çift taraflı olmasına ve kartvizitte kullanılan malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Online olarak verilen siparişlerde ilk önce müşteriye numune gönderilir ve onayı alınır. Daha sonra kargo ücreti dahi olmadan 1 hafta içerisinde ürünler teslim edilmektedir.

Farklı türde el ilanları için de matbaaya başvurulmaktadır. Yapışkanlı ve kapı askısı gibi çeşitleri mevcuttur. Çeşitli reklam ürünlerinin hazırlanması matbaalar tarafından yapılmaktadır. Reklam için kullanmak istediğiniz afiş-poster, sticker, etiket, broşür, sopalı bayrak, kalem, magnet, balon, bez çanta, oto kokusu, karton bardak gibi birçok ürünü de Adana matbaa olarak firmamızda bula bilmektesiniz. Ayrıca ramazan ayında dağıtmak istediğiniz imsakiyelere de istediğiniz şekilde tasarımlarını yaparak matbaa sayesinde sahip olabilirsiniz. Bu gibi ürünlerle reklamınızı yapıp adınızı duyurmuş olursunuz. Bastırmak istediğiniz ürünlerde matbaa seçimi çok önemlidir. İşini titizlikle yapan ve istediğiniz şekilde baskı sağlayan firmalara ulaşmak için her birinden numune alarak, karşılaştırma sonucu kararınızı verebilirsiniz. Bu şekilde yaptığınızda sağlıklı bir karar vermiş olursunuz. Ayrıca her matbaa da farklı ücretler sunulmaktadır. Kalite ve miktar dikkate alınarak fiyat karşılaştırması da yapılması gerekmektedir.

Sipariş sonrasında önemli olan kaliteli bir ürün hazırlayıp, istenilen sürede ürünleri teslim etmektir. Uzman ekip kadrosuyla sektörde adını duyurmuş olan Adana matbaa işini layığıyla yapmaktadır. Makbuz ve form da matbaalar tarafından basılmaktadır. Faks ve post ruloları için de matbaalara başvurulmaktadır. Kısacası matbaalar artık hayatımızı kolaylaştıran reklam vermemizi sağlayan ve çok geniş ürün yelpazesine sahip olan yerlerdir. Taksit seçenekleri ve ödeme kolaylığıyla bütçenizi zorlamadan siparişlerini verebilirsiniz. Hafta içi her gün ve günün sabah 9 akşam 6 saatleri arasında ulaşabileceğiniz ve sitelerindeki numaralardan iletişime geçebileceğiniz bir sistem mevcuttur. Ücretsiz kargo ve iade garantisi olan hizmetlerinden de faydalana bilmektesiniz.

Deneyimli personelimizle görüşmek istermisiniz?

Sadece iletişim bilgilerinizi gönderin ve kısa bir süre sonra sizinle irtibata geçelim.